Psychoterapia i konsultacje psychologiczne online

Psycholog, psychoterapeuta online - dla kogo?

Sesje online szczególnie rekomenduję osobom na stałe mieszkającym za granicą, nie posiadających dostępu do psychologa/psychoterapeuty z tego samego kręgu kulturowego. Sesje prowadzone w ten sposób rekomenduję także osobom chorym, których stan ogranicza możliwości komfortowej zmiany miejsca.  Aktualna sytuacja związana z zagrożeniem COVID-19 wymagają korzystania z usług online. 

 

#ZOSTAŃWDOMU

 

Podczas zagrożenia epidemiologicznego COVID-19, mocno rekomenduję tę formę konsultacji psychologicznych i/lub psychoterapii.

Zapoznaj się z FAQ psychoterapii online

 

Konsultacje psychologiczne psychoterapia online
GŁÓWNE NARZĘDZIA

Psycholog online Zoom

Psychoterapię oraz konsultacje online przeprowadzam za pośrednictwem Zoom. Jeśli zdecydujesz się na taką formę pracy, po ustaleniu terminu, otrzymasz ode mnie link aktywacyjny - zaproszenie do spotkania online.

Psycholog online Skype

Z moimi pacjentami i z każdym, który potrzebuje pomocy psychologa lub psychoterapeuty kontaktuję się również za pośrednictwem znanego wszystkim Skype. Możesz wybrać tę formę kontaktu online z psychologiem.

Psycholog, psychoterapeuta online - FAQ, ważne informacje

Zadbaj o swój komfort. Sesja terapeutyczna, czy konsultacja psychologiczna online to czas, w którym nikt nie powinien Ci przeszkadzać. Masz prawo poinformować i wymagać od domowników uszanowania Twojej przestrzeni. Oczywiście nie zawsze jest to możliwe, postaraj się jednak: zapewnić sobie spokój i swobodę. 

 

Polecam tekst Psycholog online i psychoterapia online – FAQ

Pracuję na Skype oraz na Zoom. Skype wymaga instalacji i rejestracji (chyba, że wybierzesz wejście przez stronę umożliwiającą rozmowę bez instalacji, wtedy musicie się Państwo jedynie zarejestrować, ale nie polecam tego rozwiązania). 
Zoom również wymaga instalacji, jest b. szybka i intuicyjna. W momencie kiedy zdecydujecie się Państwo z takiej formy kontaktu online, otrzymacie ode mnie maila z linkiem aktywującym. W razie problemów z instalacją,  służę pomocą.

Koszt psychoterapii lub konsultacji psychologicznych online to 130 zł / 50 min
Cennik

Na psychoterapię lub konsultację psychologiczną online zapiszą się Państwo telefonicznie, mailowo lub wysyłając zapytanie poprzez formularz. Wszystkie niezbędne dane znajdziesz TUTAJ

Zagrożenie COVID-19 informacja o sesjach psycholog online​

UWAGA. Z powodu zagrożenia COVID-19 wszystkie sesje terapeutyczne / konsultacje psychologiczne odbywają się online. Informacja na temat

POMOCY PSYCHOLOGICZNEJ ONLINE

Napisz do mnie