Psychoterapia i konsultacje psychologiczne online

Psycholog, psychoterapeuta online - dla kogo?

Sesje online szczególnie rekomenduję osobom na stałe mieszkającym za granicą, nie posiadających dostępu do psychologa/psychoterapeuty z tego samego kręgu kulturowego. Sesje prowadzone w ten sposób rekomenduję także osobom przewlekle chorym, których stan ogranicza możliwości komfortowej zmiany miejsca.  

Zapoznaj się z FAQ psychoterapii online

Konsultacje psychologiczne psychoterapia online

Psycholog online Skype, Google Meet

Z moimi pacjentami i z każdym, który potrzebuje pomocy psychologa lub psychoterapeuty kontaktuję się również za pośrednictwem znanego wszystkim Skype lub Google Meet. Możesz wybrać tę formę kontaktu online z psychologiem.

Psycholog, psychoterapeuta online - FAQ, ważne informacje

Zadbaj o swój komfort. Sesja terapeutyczna, czy konsultacja psychologiczna online to czas, w którym nikt nie powinien Ci przeszkadzać. Masz prawo poinformować i wymagać od domowników uszanowania Twojej przestrzeni. Oczywiście nie zawsze jest to możliwe, postaraj się jednak: zapewnić sobie spokój i swobodę. 

 

Polecam tekst Psycholog online i psychoterapia online – FAQ

Pracuję na Skype oraz na Zoom. Skype wymaga instalacji i rejestracji (chyba, że wybierzesz wejście przez stronę umożliwiającą rozmowę bez instalacji, wtedy musicie się Państwo jedynie zarejestrować, ale nie polecam tego rozwiązania). 
Zoom również wymaga instalacji, jest b. szybka i intuicyjna. W momencie kiedy zdecydujecie się Państwo z takiej formy kontaktu online, otrzymacie ode mnie maila z linkiem aktywującym. W razie problemów z instalacją,  służę pomocą.

Koszt psychoterapii lub konsultacji psychologicznych online to 160 zł / 50 min
Cennik

Na psychoterapię lub konsultację psychologiczną online zapiszą się Państwo telefonicznie, mailowo lub wysyłając zapytanie poprzez formularz. Wszystkie niezbędne dane znajdziesz TUTAJ

Napisz do mnie