Dla kogo psychoterapia indywidualna?

Jak przebiega psychoterapia indywidualna?

W jakim nurcie prowadzę psychoterapię indywidualna?

Czym są konsultacje psychologiczne przed rozpoczęciem psychoterapii?

Gdzie odbywają się sesje terapeutyczne?

Dla kogo psychoterapia indywidualna?

Swoją pomoc oferuję osobom dorosłym:

  • w przewlekłym poczuciu smutku i niezadowolenia z życia
  • z kłopotami w relacjach z innymi ludźmi
  • w żałobie lub w poczuciu innej straty (utrata pracy, rozpad związku)
  • z zaburzeniami osobowości
  • z niska samooceną
  • z wypaleniem zawodowym
  • z zaburzeniami lękowymi
  • zmagającymi się z zaburzeniami depresyjnymi, nerwicowymi, lękowymi, psychosomatycznymi oraz zaburzeniami odżywiania.

Prowadzę psychoterapię indywidualną dorosłych, sesje mogą odbywać się także w języku angielskim. Wszystkie sesje psychoterapeutyczne odbywają się w Warszawie, na Ursynowie. Prowadzę psychoterapię oraz konsultacje psychoterapeutyczne online dla osób przebywających za granicą.

Skupiam się na tym, aby pomóc pacjentowi zastanowić się nad tym z czym do mnie przyszedł – dlaczego właśnie w tym momencie zdecydował się na pomoc psychologa i czy możemy w trakcie psychoterapii wspólnie zacząć nazywać i mówić o jego przeżyciach oraz dylematach będących przyczyną jego cierpienia, złego samopoczucia, depresji etc.

W momencie, kiedy podczas sesji terapeutycznych uzyskujemy pełniejsze zrozumienie swoich obecnych, ale również przeszłych doświadczeń, pacjent przy wsparciu psychoterapeuty odbudowuje poczucie własnej wartości oraz zaczyna zauważać własny potencjał i staje się gotowy do tego, aby wchodzić w pełniejsze relacje z innymi ludźmi.

Terapia w nurcie psychodynamicznym wywodzi się z psychoanalizy. Sesje odbywają się „twarzą w twarz” i polegają na swobodnie toczącej się rozmowie. Pacjent może wnieść na terapię wszystko to z czym przychodzi, nie ma konkretnych szablonów pracy, terapeuta zachęca pacjentów do wnoszenia swoich przeżyć, przemyśleń, snów, marzeń, fantazji, emocji od momentu wyjścia z gabinetu do momentu kolejnego spotkania. Terapeuta pomaga pacjentowi uzyskać szersze spojrzenie na to co się z nim dzieje, dzięki temu pacjent sukcesywnie uzyskuje wgląd w siebie, rozumie swoje przeżycia oraz to skąd one się biorą.

Przed rozpoczęciem psychoterapii zapraszam na konsultacje psychologiczne (zazwyczaj 3-4 spotkania), przeczytaj więcej na: KONSULTACJE PSYCHOLOGICZNE

Gdzie odbywają się sesje terapeutyczne?

Sesje terapeutyczne odbywają się na warszawskim Ursynowie (Kabaty) ul. Zaruby 9 lok. 91 (600 metrów od stacji metra Kabaty)

Scroll to Top
Skip to content